تبریز، انتهای شهرک یاغچیان، اول جاده چاوان

09149562789 – 09102937750


پارتیشن شیشه ای | ساوالان جام

در این صفحه از پارتیشن شیشه ای با موارد زیر آشنا می شوید:

امروزه بیش از هر زمان دیگری فضای آپارتمان ها و دفاتر اداری در حال کوچک شدن است و دیوارکشی‌ها به این کوچک شدن فضا بیشتر از قبل دامن می‌زند. استفاده از پارتیشن شیشه‌ای باعث می‌شود تا بتوانید فضای هر چند کوچک خانه یا محل کار خود را بخش بندی کنید. شیشه به نحوی تاثیر گذار است که دیگر حس خفگی و حضور در فضای کوچک شما را احاطه نمی‌کند. شیشه‌ها بخوبی نور را از خود عبور می‌دهند و در صورت لزوم استفاده از شیشه سکوریت بی رنگ در پارتیشن‌بندی باعث می‌شود تا ضمن جداسازی بخش های واحد کاری خود بتوانید تمامی بخش ها را زیر نظر بگیرید. قطعاً کاربرد شیشه به جای دیوار ضمن بزرگ نشان دادن محیطتان از هزینه‌های دیوارکشی ساختمان و البته در هم ریختگی محیط می‌کاهد.

پارتیشن شیشه ای

عوامل مهم در انتخاب “پارتیشن شیشه‌ای” مناسب چیست؟

انتخاب پارتیشن شیشه‌ای مناسب، ارتباط مستقیمی با نوع نیاز شما دارد. اینکه چه توقعی از محیط اجرای پروژه دارید و می‌خواهید در پایان چه شرایطی برایتان میسر شود.
هنگامی که پارتیشن شیشه‌ای را در محیط کار نصب می‌کنید به وضوح تغییرات را چه در ظاهر فضا و چه در نحوه عملکرد کارکنان خود خواهید دید. ضمن ایجاد محیطی آرام، نظم بیشتری پدید می‌آید.

 1. بهتر است مشخص کنید که پارتیشن را تا چه ارتفاعی می‌خواهید: کوتاه، نیمه بلند یا تا سقف.
 2. انتخاب نوع پارتیشن است آیا ثابت باشد یا متحرک، فریم لس باشد یا فریم دار و در نهایت تک جداره یا دو جداره.

تمامی این موارد به محیط شما بستگی دارد، اگر قصد تغییر دکور را ندارید و یک فضای ثابت مدنظر دارید و جابه جایی در آینده را پیش بینی نمی‌کنید پارتیشن ثابت می‌تواند گزینه خوبی باشد و برعکس بهتر است از پارتیشن متحرک استفاده کنید. از سوی دیگر اگر می‌خواهید عایق صوتی و حرارتی خوبی داشته باشید و نمادی از استحکام را در فضای خود به رخ بکشید پارتیشن دو جداره انتخاب مناسبی برای شماست که امکان نصب کرکره و پرده در بین جداره‌ها می‌تواند قابلیت شخصی سازی خوبی در فضا فراهم کند. از سوی دیگر اگر به دنبال زیبایی و خاص نشان دادن فضا هستید و دوست دارید دید کاملی به کل محیط داشته باشید پارتیشن های شیشه‌ای فریم لس دید کاملا باز و بدون مانعی به شما می‌دهد و البته پارتیشن های فریم دار با ترکیب استیل هم بسیار چشم گیر هستند. میزان نوری که می‌خواهید در محیط جریان یابد و حتی عایق بندی صوتی و ارتفاع و ضخامتی که برای پنل های شیشه‌ای مدنظر دارید همه و همه در انتخاب پارتیشن شیشه‌ای شما دخیل هستند.

پارتیشن شیشه ای

برای اجرای “پارتیشن شیشه‌ای” به چه مواردی دقت کنیم؟

ابتدا باید بدانید که نیت شما از نصب پارتیشن شیشه‌ای چیست؟! آیا تمایل دارید پارتیشن کوتاه استفاده کنید یا بلند تا سقف؟! و شاید نیمه بلند؟! آیا می‌خواهید دکوراتیو (زیبا) باشد یا کاربردی؟! همه این موارد به نوع نیاز شما و فضای مدنظرتان بستگی دارد.

 • در ادارات برای جداسازی بخش های مختلف معمولا از شیشه استفاده می‌شود چرا که ضمن جداسازی فضا، دید بهتری به تمامی بخش هایی از آن محیط می‌دهد و در کنار آن حس گرمی و صمیمت در بین کارکنان تا حدودی افزایش می‌یابد.
 • بسته به نوع کاربرد می‌توانید ضمن استفاده از تمامی فضاها، به عنوان عایق صوتی و حرارتی مناسبی از آن استفاده کنید.
 • اگر می‌خواهید نور بهتری در محیط داشته باشید پارتیشن شیشه‌ای بی رنگ و حتی مات می‌تواند انتخاب خوبی برای شما باشد چرا که نور را بطور یکسان در تمامی فضا پخش می‌کند و ضمن دیوارکشی های شیشه‌ای می‌توانید در طول روز از نور طبیعی روز استفاده کنید.

بهتر است مشخص کنید که خواسته شما و نیازتان از نصب پارتیشن شیشه‌ای چیست تا بتوانید بهترین حالت ممکن را در محیط خود ایجاد کنید.

پارتیشن شیشه ای

لیست “قیمت پارتیشن شیشه‌ای”را چگونه تهیه کنیم؟

پس از این که پی بردید برای ایجاد تغییر در دکور و محیطتان پارتیشن شیشه‌ای بهترین گزینه است، نوبت به انتخاب نوع مناسب و البته دریافت قیمت و مشاوره در این زمینه است. شما می‌توانید با کارشناسان فروش شرکت ساوالان جام تماس بگیرید و در مورد نحوه کار و قیمت محصولات سوألات خود را مطرح کنید. تکنسین های مجرب ما پس از بازدید از محل و با توجه به نیازتان، پارتیشن مناسب با توجه به سلیقه‌تان را پیشنهاد می‌دهند و پس از تأیید شما در مورد نوع و قیمت ها قرارداد تنظیم و کار شروع خواهد شد و اینجاست که استارت تغییر در دکورتان زده خواهد شد.
اگر همکار هستید و تمایل به دریافت لیست قیمت پارتیشن شیشه‌ای دارید، باید ابتدا احراز هویت شوید و ضمانت نامه‌ای مبنی بر حسن انجام کار و ادامه همکاری در اختیار شرکت ساوالان جام قرار دهید. پس از تأیید هویت همکاریتان، لیست قیمت در اختیارتان قرار خواهد گرفت و البته خشنود خواهیم شد که به عنوان همکار محصولات ما در پروژه‌های شما نقش ایفا می‌کنند.

پارتیشن شیشه ای

در انواع مدل های پارتیشن شیشه ای می توان پارتیشن را به صورت تک جداره و دوجداره نصب نمود که هرکدام مزایای خاص خود را دارند.

انواع پارتیشن شیشه ای

 1. پارتیشن شیشه‌ای تک جداره و پارتیشن شیشه‌ای دو جداره
 2. پارتیشن شیشه ای فریم لس و پارتیشن شیشه ای فریم دار
 3. پارتیشن شیشه ای ثابت و پارتیشن شیشه ای متحرک

پارتیشن شیشه‌ای تک جداره

پارتیشن شیشه ای تک جداره با ترکیب مواد مختلف چون شیشه، ام دی اف و آلومینیوم ساخته می‌شود که شما می‌توانید آنها را در سایزهای کوتاه، نیمه بلند و تا سقف سفارش دهید. یکی از قابلیت های پارتیشن تک جداره امکان عرضه آن در رنگ ها و طرح های مختلف است. پارتیشن تک جداره سبک و نسبت به پارتیشن دو جداره ارزانتر و حمل و نصب آن راحت تر است. شما می‌توانید از یراق آلات زیبا و استیل برای طراحی این نوع پارتیشن ها استاده کنید که ترکیب شیشه و استیل می‌تواند زیبایی خاصی به محیط شما ببخشد. شما می‌توانید شیشه‌ها را بصورت مات سفارش دهید تا ضمن حفظ حریم خصوصی، تغییر زیبایی را در محیط احساس کنید.

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه‌ای دو جداره

پارتیشن شیشه‌ای دو جداره همانطور که از نامش مشخص است از دوجداره داخل و بیرون همراه با فضای خالی بین جداره‌ها طراحی شده است که می توان این فضای خالی را با پرده و کرکره و… پُر کرد. از کاربردی ترین مزایای پارتیشن دوجداره عایق صوتی خوبی است که امکان آرامش در آنمحیط بسته را فراهم می آورد. طبیعی است که در این حالت عایق حرارتی بهتری هم ایجاد می کند.

 • ارتفاع پارتیشن شیشه ارتباط خاصی با عایق صوتی شما هم دارد مطمئنا اگر عایق صوتی و حرارتی بالایی بخواهید باید از پارتیشن های شیشه‌ای تا سقف استفاده کنید تا هیچ صدایی به بیرون درز نکند.

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای فریم لس و پارتیشن فریم دار

نوع دیگری از پارتیشن شیشه ای پارتیشن فریم لس وپارتیشن فریم دار است.
پارتیشن شیشه‌ای فریم لس: شیشه بدون هیچ فریمی در اطراف نصب می‌شوند.
پارتیشن فریم دار: بسته به انتخاب شما با پارتیشن با ام دی اف، آلومینیوم یا استیل طراحی و نصب شود.

پارتیشن شیشه ای
پارتیشن شیشه ای ثابت و پارتیشن شیشه ای متحرک

یکی دیگر از حالت های مناسب برای انتخاب پارتیشن، ثابت یا متحرک بودن آن است. در این نوع از پارتیشن های ثابت و یا متحرک باید بدانید که آیا تمایل دارید محیط و فضایتان دارای دکور ثابتی باشد یا فکر می‌کنید با گذشت زمان دوست دارید دکور خود را تغییر دهید و هر از چندگاهی فضاها را کوچک و بزرگ کنید که در این حالت پارتیشن شیشه‌ای متحرک انتخاب مناسبتری خواهد بود. پس بسته به فضا و دکوری که تمایل دارید و البته بودجه مدنظرتان نوع پارتیشن شیشه‌ای خود را انتخاب کنید.

 1. در صورت انتخاب پارتیشن شیشه‌ای مدنظر خود نوبت به ثبت سفارشتان می‌رسد.
 2. با کارشناسان فروش از شرکت ساوالان جام، ارتباط بگیرید.
 3. در کمترین زمان ممکن تکنسین های مجرب ساوالان جام محل حضور یافته و فضای انتخابی را بررسی می‌کنند و ابعاد، نوع شیشه و طرح اولیه از پارتیشن را مشخص کرده.
 4. پس از عقد قرارداد با پیگیری و رضایت از شما وارد پروسه تولید و نصب خواهند شد.
 5. در انتها خدمات پس از فروش شرکت ساوالان جام، آماده خدمات رسانی در هر زمان از مشکل کار شما می باشد.

پارتیشن شیشه ای

منظور از “پارتیشن شیشه‌ای فریم لس” چیست و آیا مزایایی نسبت به پارتیشن‌های فریم دار دارد؟

یکی از اجزای اصلی در پارتیشن شیشه‌ای فریم لِس، شیشه است که عضو چشمگیر این نوع پارتیشن می باشد. این نوع پارتیشن از شیشه و با یراق آلات مخصوص به خود طراحی و نصب می‌شود. در این حالت دیگر از جداکننده‌ها برای جداسازی پنل ها استفاده نمی‌شود و دید کاملا بازی نسبت به کل محیط ارائه می‌دهد. طبیعی است که پارتیشن شیشه ای فریم لس زیبایی بیشتری نسبت به حالت فریم دار خواهید داشت چرا که پنل های شیشه‌ای یکدست در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند. در این حالت چون از فریم برای دور کار استفاده نمی‌کنید نسبت به حالت فری مدار هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.

 • در پارتیشن شیشه‌ای فریم لس از شیشه سکوریت 10 میل استفاده می‌شود که همین امر باعث می‌شود که بتوانید این نوع پارتیشن را بصورت مات، نیمه مات یا حتی با لوگوی موردنظر شما طراحی و نصب کنید.

پارتیشن شیشه ای فریم لس فضای کمتری را اشغال می‌کند، گاهی برخی گمان می‌کنند چون این پارتیشن فریم ندارد و شیشه‌ها بدون مانع کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند، شکننده و خطرناک است ولی اصلا اینطور نیست. این نوع پارتیشن شیشه‌ای استحکام بالایی دارد و برخلاف ظاهر شکننده‌اش مستحکم است و به راحتی نمی‌شکند.

پارتیشن شیشه ای

چه زمانی بهتر است از “پارتیشن شیشه‌ای متحرک” استفاده نماییم؟

از ویژگی های بارزپارتیشن شیشه ای متحرک قابلیت جابه جایی آن است. با پارتیشن شیشه ای متحرک می توان با جابه جایی پارتیشن ها تغییر دکوراسیون دادو به جای دیگری انتقال داد. پارتیشن شیشه ای متحرک از تعدادی پنل شیشه ای تشکیل شده است که با استوپ هایی به کف زمین چفت می‌شود تا هر پنل از شیشه روی پاشنه به راحتی بچرخد.

 • این پارتیشن علاوه بر قابلیت جابه جایی، به شما این امکان را می‌دهد تا دکوری زیبا و خاص را با استفاده از شیشه های طرح‌دار سند بلاست به وجود آورید و با استفاده از آن فضای خود را جداسازی کنید.
 • کاربرد شیشه‌های رنگی و مات هم می‌تواند زیبایی محیط شما را دو چندان کند.

کاملا مشخص است که با استفاده از پارتیشن های متحرک در صورت تغییر محل کار خود می‌توانید پارتیشن ها را به مکان جدید منتقل کنید و براحتی فضای مورد نظر خود را در مکان جدید به وجود آورید.
یکی از قابلیت های پارتیشن شیشه ای متحرک، امکان جداسازی بخشی از فضا بطور موقت است. در زمان برگزاری جلسات که به فضای بیشتری نیاز است می‌توانید پارتیشن را به راحتی به صورت تاشو و جمع شو جابه جا کنید یا محیط خصوصی مجزایی بطور موقت ایجاد کنید.

پارتیشن شیشه ای

زمان تحویل و “نصب پارتیشن شیشه‌ای” چند روز است؟

در مرحله اول، کارشناسان شرکت ساوالان جام با بررسی های خود در محل حضور می یابند و ابعاد، نوع و ضخامت شیشه و نوع پارتیشن شیشه‌ای و یراق آلات لازم را مشخص می کنند.
در مرحله دوم، به پروسه تولید شیشه می رسد. پس از تولید محصولات تولیدی بسته بندی شده و به محل مورد نظر جهت نصب انتقال می یابد تا تکنسین های نصب شرکت ساوالان جام به اجرای این پروژه می پردازند. به دلیل تولید مدولار محصول و البته حرفه‌ای بودن تیم تولید و نصب شرکت اُرژن دُر، اجرای پارتیشن شیشه ای زمان چندانی نخواهد برد و خبری از آشفتگی حاصل از دیوارکشی‌های قدیمی نیست. ما سعی را بر این داشته‌ایم تا این پروسه را در 1 روز بدون هیچی مشکل به اتمام برسانیم تا ضمن ارائه یک کار حرفه‌ای، رضایت مشتریان خود را جلب نماییم.

پارتیشن شیشه ای

جهت اجرای پروژه‌ها می‌توانید از “پارتیشن شیشه و استیل” که جلوه زیبایی دارد استفاده نماییم؟

شاید باورتان نشود ولی تجربه کاری ساوالان جام نشان داده که ترکیب شیشه و استیل در کنار هم جلوه بی‌نظیری به محیط می‌بخشد. تنها کافی است یکبار چنین ترکیبی را در فضای خود امتحان کنید بی شک هرگز از انتخاب خود پشیمان نخواهید شد.
در صورت نصب پارتیشن شیشه ای با استیل محصول دارای تضمین و عمر بالایی از مقاومت نسبت به هر کاردیگری است که عمر بالایی دارد و همین امر باعث می‌شود که مقاومت کارتان بیشتر از هر حالت دیگری باشد. این نوع پارتیشن در بانک ها و ادارات بسیار به چشم می‌خورد و ضمن زیبایی، باعث عایق صدا و انرژی بین دو محیط ایجاد شود و انعکاس صدایی صورت نمی‌گیرد، این در حالی است که دید صد در صدی به تمام محیط خواهید داشت.

پارتیشن شیشه ای

جهت سفارش و “خرید پارتیشن شیشه‌ای” از کجا شروع کنیم؟    

اگر قصد دارید که برای پارتیشن بندی فضای خود از شیشه استفاده کنید، پارتیشن‌های شیشه‌ای در انواع مختلفی تولید و عرضه می‌شوند. گاهی می‌شود که فضای زندگی و محل کارمان کسالت آور می‌شود و تمایل داریم وضع را در حداقل زمان و با کمترین درهم ریختگی و هزینه‌ای تغییر دهیم؛ شاید باورتان نشود که شیشه به عنوان جزئی جدانشدنی از زندگی بشر می‌تواند به نحوی خاص و متفاوت به محیط کار و زندگی‌ شما جلوه دهد. شما می‌توانید برای سفارش و خرید پارتیشن شیشه ای، انواع طرح ها و مدل های زیبایی از نمونه ها را در سایت ساوالان جام مشاهده نمائید. انتخاب پارتیشن از شیشه جذابیت خاصی به محیط زندگی و کار خود ببخشید. لازمه‌ی این که بتوانید خرید موفقی داشته باشید این است که ابتدا درباره انواع پارتیشن شیشه آشنایی کسب کنید.

پارتیشن شیشه ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر وقت خواندن این مقاله را ندارید، برای مشاوره با ما تماس بگیرید.

آیا به دنبال ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیت بالکن شیشه ای هستید؟ با ما تماس بگیرید.