بالکن شیشه

خانه و محل کار شما ممکن است از افزودن طرح های بالکن با شیشه سود قابل توجهی داشته باشد. پارتیشن های شیشه ای بالکن در انواع مختلف ساختمان معروف هستند، از ارائه فضای اضافی در طبقات بالا گرفته تا امکان دسترسی به فضای باز از یک آپارتمان. علاوه بر این، نرده های شیشه ای بالکن روشی فوق العاده برای افزودن جذابیت بصری به نمای ساختمان است. در نتیجه، بالکن‌های محصور شیشه‌ای که بهترین زیبایی‌شناسی مدرن را با تکنیکی کاربردی برای به حداکثر رساندن نور و فضای بیرون ترکیب می‌کنند، محبوبیت زیادی پیدا می‌کنند.

ارتفاع بالکن شیشه ای چقدر است؟

صاحبان خانه در منازل شهری، حومه شهر و شهرک اغلب از محفظه های شیشه ای ما استفاده می کنند زیرا گزینه ای مقرون به صرفه و زیبایی شناختی برای باز کردن قسمت های بالایی ارائه می دهند. برای انطباق با استانداردهای نظارتی ساختمان، یک شیشه حصار بالکن خانگی باید حداقل ارتفاع 1.50 متر داشته باشد. ما حداکثر ارتفاع 1.80 متر را برای هر شیشه ایمنی بالکن پیشنهاد می کنیم، که همان حداقل ارتفاع مورد نیاز توسط الزامات مقرراتی ساختمان برای نرده شیشه ای بدون قاب (بالکن شیشه ای کامل) است که 1.80 متر است. در حالی که حداقل ارتفاع برای بالکن قاب دار با پانل شیشه ای که باید با الزامات مقررات ساختمانی مطابقت داشته باشد 1.50 متر است، ما پیشنهاد می کنیم که هر پانل شیشه ای حداکثر 1.80 متر ارتفاع داشته باشد.

بالکن شیشه ای ریلی،کشویی و تاشو تبریز

ساخت شیشه بالکن و نصب شیشه بالکن ریلی، متحرک و ثابت تبریز

با افتخار ساوالان جام تقدیم میکند، با بهترین یراق آلات، سیستم های ریل آلومینیومی، درپوش های متنوع، ویژگی های ظاهری و نوع مکانیسم و عملکرد، و اینگونه تفاوت ها در سیستم های مختلف وجود دارد.

پروفیل های مصرفی، ظاهر زیبا و شکیل، چرخ ها و یراق ضدزنگ، قطعات پلاستیکی تولیدشده از بهترین نوع پلی آمید، باعث میشوند ما بهترین پیشنهاد را برای شما داشته باشیم.

بهترین سازنده های بالکن شیشه ای تبریز

بالکن شیشه ای در تبریز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *